Assassin\’s Creed Black Flag HİLE PC 2021 (Para ve Malzeme Hilesi)

Assassin\’s Creed Black Flag Hile diğer serilerin hepsi gibi oyunseverlerin en sevdiği Assassin\’s Creed oyunlarından birisi olarak görülmektedir. Özellikle bu oyun, serinin diğer oyunlarından ayrı şekilde sevilmektedir. Fakat oyun içerisinde özellikle para, materyal ve malzeme biriktirmek çok zordur. Bizde sizin için 30 adet trainerı bir araya getirdik.

Assassin\’s Creed Black Flag Hileleri

Size sunduğumuz dosyanın içerisinde 30 adet farklı hile bulunmaktadır. Bu hileler, Assassin\’s Creed Black Flag para hilesi, sınırsız can, sınırsız mermi gibi hilelerden oluşmaktadır, tek yapmanız gereken şey aşağıdaki dosyayı indirip, oyuna girmeden önce dosyayı çalışmaktır. Çalıştırdıktan sonra oyuna giriş yaparak NUMPAD tuşları hile hileleri aktif edebilirsiniz.

Assassin\’s Creed Black Flag Trainer

Oyun içerisinde hile yapmanın tek yolu trainer kullanmaktır. Bu trainerlar oyunun dosyalarını sizin için otomatik olarak değiştirir ve istediğiniz her şeye sahip olmanızı sağlar. Sizin için özel olarak hazırladığımız Assassin\’s Creed Black Flag Trainer dosyasını oyuna girmeden önce çalıştırıp oyuna giriş yapmanız yeterlidir, daha sonra oyun içerisinde ki her hileyi dilediğinizce kullanabilirsiniz! İyi oyunlar.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *