Medieval 2 Total War Hileleri | Medieval 2 Hileleri

Bu oyun herkes tarafından bilinir ki Total War oyunları arasında en çok beğenilen oyunlardan birisidir. Bu içeriğimizde sizler için Mediaval 2 hileleri ve Mediaval 2 Total war hileleri hakkında bilgilendirici bir yazı hazırladık.
Oyunun hikayesi çok eski yılları anlatmaktadır. Oyun 1080 ve 1530 seneleri arasında yaşanan savaşları yeniden canlandırmaktadır. Oyun içerisinde Osmanlı İmparatorluğu bulunmamaktadır çünkü oyunun anlattığı tarihlerde henüz Osmanlı Devleti kurulmamıştır. O sürelerde Anadolu\’da yalnızca Anadolu Selçuklu Devleti bulunduğu için oyunda bizlere Turks ismi verilmiştir.

Medieval Total War 2 Türkçe Yama

Medieval 2 oyunu ilk indirildiğinde İngilizce olarak gelir ve oyun içerisinde seçebileceğiniz bir Türkçe dil seçeneği yoktur. Oyunu Türkçe yapmak için dış kaynaklardan Türkçe yama indirmeniz gerekmektedir. Bizde bu sorunu yaşayan siz değerli oyunseverler için Medieval 2 Total war türkçe yama klasörünü sitemize yükledik.

Medieval 2 Total War Hileleri

Medieval 2 Konsol Açma için oyun sırasında \” tuşuna veya \”~\” tuşuna baskmanız gerekmektedir. Konsolu açtıktan sonra aşağıda bulunan kodları girebilir ve tüm hileleri kolayca aktif edebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!

Medieval Total War 2 Hileleri

Hile Özelliği Şifre
Savaş sisini kapatır toggle_fow
Medieval 2 Para Hilesi add_money
Belirttiğiniz şehire nüfus ekler add_population <şehir>
Haritada sıkışan karakteri kurtarır reset stuck character character_reset
Monster Bombard hilesi istanbul
Fil Hilesi madras

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *