CS GO Hile Kodları | Konsol Komutları 2021

Valve\’in ortaya çıkarttığı son seri olan Counter Strike Global Offensive günümüzün bu zamana kadar neredeyse en çok oynanan fps oyunları arasında yerini almayı başardı. Çocukluğumuzun en güzel ve özel oyunlarından olan CS 1.6 ve CS 1.5\’i tarihin tozlu sayfalarında bıraktıktan sonra, CS GO bu boşluğu tamamen doldurabildi. Kısaca açıklamak gerekirse, diğer oyunlarda olduğu gibi oyun içerisinde iki takım bulunmakta. Bu takımlar, Terorist ve Anti-Terorist yani polis olarak açıklanabilir. Oyunun temel amacı, Teroristler\’in bomba bölgesine kurmaya çalıştıkları bombayı, Anti-Teroristlerin kurmalarına izin vermemeleri veya kurduktan sonra çözmeleri diyebiliriz.

CSGO Hile Kodları

Bu güzel oyunda, arkadaşlarınıza ve online rakiplerinize karşı olmasa dahi, botlara karşı kullanabileceğiniz bazı cs go konsol hileleri bulunmakta. Bu cs go hile kodu makalesinde bulduğunuz tüm cs go hile kodları ile oyunun size sunduğu hileleri kullanabilir, rakip botlara karşı hileli bir oyun oynayabilirsiniz. CS GO Kodları tıpkı diğer serilerde olduğu gibi, wallhack , aim hack gibi kodları içermekte. CS GO Wallhack kodu ve diğer tüm kodları biz sizin için listeledik.

CS GO Aim Hack Kodu

CS GO oyununun en bilinen hilelerinden birisi olan cs go aim hilesi oyunun size sunduğu hile kodlarından birisi. Bu cs go aim kodu ile botlara karşı oynadığınız lan tabanlı oyunlarda rakibin kafasına hedef almasanız dahi otomatik olarak rakibe headshot atmanızı sağlayacaktır. CSGO Aim Hack kodunu aktif etmek için öncelikle oyun sırasında \” tuşuna basıp sonrasında sv_aim yazmanız gerekmektedir. CSGO Aim kodu aktif olacak ve atışlarınız çok daha etkili olacaktır.

CS GO Wallhack Kodu

Counter Strike oyununun yıllardır en bilinen ve etkili hilesi olan csgo wallhack kodu tüm oyunseverlerin en çok aradığı hilelerden birisi. Sitemizde sizin için özel olarak paylaştığımız csgo kodları wallhack hilesinide içeriyor. Yapmanız gereken tek şey konsolu açtıktan sonra R_drawothermodels 2 yazmak ve rakiplerinizin bulunduğu tarafa doğru duvarın içerisinden bakmak. Hileyi aktif ettikten sonra tüm rakiplerinizi duvarın arkasından görebilir ve öldürebilirsiniz.

 

CS GO Kodları

Hile Özelliği Şifre
Hileleri aktif eder Sv_cheats 1
CS GO Wallhack hilesi aktif eder R_drawothermodels 2
Wallhack hilesi kapatır R_drawothermodels 1
Takım Limitlerini Kaldırır Mp_limitteams 0
El başındaki bekleme süresini kaldırır Mp_freezetime 0
Sınırsız bomba ve mermi hilesi Sv_infinite_ammo 1
Tüm botları öldürür Bot_Kill
CS GO Ölümsüzlük kodu God
Terörist Takımına bot ekler Bot_add_t
Anti-Teröristlere Takımına bot ekler Bot_add_ct
Takımlardaki tüm botları atar Bot_kick
İstediğiniz silahı verir Give weapon_ [silahın adı]
Duvardan geçme hilesi noclip
CS GO Görünmezlik kodu notarget
CS GO aim hack kodu sv_aim

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *