The Forest Hile 2021 The Forest Hile Kodları

Aniden yaşanan bir uçak kazası sonrasında ormanda gözümüzü açtığımız The Forest oyununda, insan yiyen, timsah avlayan yerlilerin arasında hayatta kalmak çok zor. Devasa büyüklükte olan ve her yeri birbirine benzeyen haritada kendinize güç katacak malzemeleri bulmak ve aynı zamanda akşam olmadan eve dönmek zorundasınız. Sürekli acıkan ve güneşin altında susayan karakteriniz için yiyecekler bulmak ve en kısa sürede evinizi yapmayıda kesinlikle unutmamanız gerek. Çevrede bulduğunuz ağaçları keserek elde ettiğiniz odun parçalarıyla, en azından geceyi geçirebileceğiniz ve yamyamlardan kurtulabileceğiniz bir ev yapmak çok kolay. Her ne kadar bunlar kolay gözüksede, oyun içerisinde saatler geceyi gösterdiğinde üstünüze saldıran bir yamyam ailesi, sizi çok zorlayabiliyor. Bizde bugün sizin için The forest hileleri ve The forest hile kodları ile ilgili bir paylaşım hazırladık.

The Forest Sistem Gereksinimleri

The Forest indir \’mek ve oynamak için bilgisayarınızda minimum Windows 7\’ye ihtiyacınız var. Diğer bir yandan en az 2.4 GHZ İşlemci ve 4GB Rami olan bir bilgisayar ihtiyacınız bulunmakta. Oyun bilgisayarınızda 5 GB yer kaplayacağı için en az 5GB yer bulunan bir disk alanına ve minimum Nvidia\’nın GT8800 Kartına ihtiyacınız var.

The Forest Hile

The Forest Hileleri oyun içerisinde zorlandığınız tüm kısımlarda size çok yardımcı olacaktır. The forest hile kodları ile akşam evinize saldırmaya çalışan yamyamlar tarafından akşam yemeği olmaktan kurtulabilecek, oyunun sonuna daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Forest hile sayesinde kısaca, oyundan aldığınız zevki çok arttıracaksınız. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler!

NOT: Hileleri kullanabilmek için geliştirici moda geçmeniz gerekmektedir. Geliştirici moda geçiş yapmak için, oyunun ana menüsünde developermodeon yazmanız gerekmekte. Daha sonrasında oyuna girerek klavyenizin \”F1\” tuşuna basarak hile kodunu girebilirsiniz.

Oyun İçi Hileleri

Hile Özelliği Hile Kodu
Envanterinizde ki her şeyi sınırsız yapmanızı sağlar. Itemhack On         
Acıkma ve susamayı durdurur. Survival On
Enerji ve dayanıklılık sonsuz olur. Energyhack On
Karakterinizin tüm özellikleri sınırsız olur. ( The Forest Ölümsüzlük Hilesi ) Godmode On
Karakteriniz zehirlenir. Poison
Bozuk eti, taze ete çevirir. Decaynextmeat
İntihar hilesi. Killmefast
Oyunu kaydetmenizi sağlar. Save
Daha hızlı koşarsınız. Speedyrun on
Sahte bir vuruş yapar, hasar görmezsiniz. Fakehitplayer
Yeniden doğarsınız, yalnızca multiplayer modunda. Revivelocalplayer
Güç değerlerinizi değiştirir. SetSkill ath 1-100
Açlık değerinizi değiştirir. Setstat Fullness 1-100
Canınızın değerini değiştirir. Setstat Health 1-100

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *