AAA Logo Nedir ?

1 Ekim 2015 KadirKC
AAA Logo, SWGSoft isimli şirket tarafından geliştiren piksel tabanlı logo ve grafik tasarlama aracıdır. AAA Logo yazılımını diğer yazılımlardan ayrılan en önemli fark çok daha kullanıcı dostu bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkması ve içerisinde bulundurduğu geniş ikon yelpazesidir. AAA Logo içerisinde hemen hemen istediğiniz her alandan ve her türde ikonu program içerisinden kullanıp çok daha kolay şekilde logolar ve grafik tasarımları meydana getirebilirsiniz.


AAA Logo Kullanımı

AAA Logo diğer birçok tasarım ve grafik yazılımının aksine yalnızca uzman seviyesinde olanlara değil, aynı zamanda giriş seviyesinde olan ve tasarım namına çok fazla teknik bilgisi olmayan kişilere de yönelik geliştirilmiş bir yazılımdır. AAA Logo'yu açtıktan sonra dilerseniz örnek olarak verilmiş olan logolardan biriyle tasarımınıza başlarken dilerseniz de daha sonradan yeni bir proje başlatarak kendi logonuzu veya grafiğinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. AAA Logo son derece kolay kullanımlı ve deneme yanılma yöntemiyle kısa süre içerisinde adapte olup aktif şekilde kullanabileceğiniz tasarım yazılımlarından biridir. Yine de aklınıza takılan soruları cevaplandırmak için ayrıca AAA Logo'nun resmi web sitesini ziyaret ederek bu adres üzerinden F.A.Q (Sıklıkla Sorulan Sorular) sayfasını ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz.

AAA Logo indir

AAA Logo yazılımı SWGSoft isimli şirket tarafından geliştirildiği için lisans haklarına tabiidir ve kullanılması için lisansın satın alınması gerekmektedir. Yine de kısa süreliğine de olsa AAA Logo'yu test etmek isterseniz AAA Logo'nun resmi web sitesi üzerinden deneme paketi indirebilirsiniz. Tam sürüm kullanımı için ise belirlenen lisans bedelini ödeyerek ömür boyu lisans sahibi olabilirsiniz. Tam sürüm içerisinde ayrıca ekstradan ikonların da bulunduğunu belirtelim.


Kaynak: https://wmaraci.com/nedir/

loading...
NOT: Hilerimize yorum yapmayı unutmayınız, Hileyi kullanmadan önce virus taraması yapınız.
Reklam Alanı

0 yorum:

Reklam Alanı